Czyścik Service

Zaufaj profesjonalistom!

 

Jeśli miałbyś wymienić rzecz, która sprawia, że mycie okien Ci przeszkadza, czy byłoby to powstawanie smug i zacieków? Myślę, że to właśnie powód Twojej wizyty na tej stronie.
Chcesz znaleźć sposób na czyszczenie okien unikając mozolnego polerowania. Mycie okien może być znacznie łatwiejsze. Zadzwoń proszę teraz na 798 789 822 i zamów mycie Swoich okien, ponieważ lubimy to robić. Teraz Twoje okna będą lśnić czystością!

Czyścimy powierzchnie szklane wszelkiego rodzaju. Wśród naszych usług znajdą Państwo:
- mycie okien domowych,
- mycie szyb wystawowych,
- mycie przeszkleń na wysokości,
a także doczyszczanie innych powierzchni wykonanych ze szkła.

Jesteśmy w stanie zapewnić czyszczenie szyb i czyszczenie okien o dużych powierzchniach (np. czyszczenie szyb salonów samochodowych lub mycie okien biurowców) dzięki zastosowaniu zwyżek lub metody alpinistycznej. Powierzchnie do wysokości 20 metrów oczyszczamy z ziemi, dzięki wysięgnikom teleskopowym.
 

Jak to możliwe, że mycie okien i mycie szyb przez naszą firmę to gwarancja przejrzystości?

Sekretem jest czyszczenie okien przy wykorzystaniu innowacyjnej metody, wykorzystującej demineralizowaną wodę. Spłukiwanie powierzchni szklanych wodą demineralizowaną zapewnia trwały efekt czystych szyb bez smug i zacieków. Czyszczenie szyb i czyszczenie okien jest wówczas znacznie łatwiejsze i gwarantuje powierzchnię bez smug. Jeśli nie ufasz nowościom, możesz wybrać tradycyjne mycie szyb za pomocą prostych narzędzi: baranka i ściągaczki.

Niezależnie od tego, na jaką metodę się zdecydujesz, środki czyszczące, których użyjemy sprawią, że mycie okien wykonane przez naszą firmę będzie bezpieczne dla środowiska.

 Wyjrzyj z czystego "okna na świat"!