Czyścik Service

Zaufaj profesjonalistom!

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia budynków, w tym czyszczenie elewacji, mycie ścian.

 

Z każdym dniem powstaje coraz więcej pięknych budynków stąd duże zapotrzebowanie na profesjonalne mycie elewacji, oraz innych powierzchni które trudno jest oczyścić samemu (klinkier, piaskowiec, marmur, granit, cegła, tynk strukturalny itd.).

 

 

 

Wprowadziliśmy do naszych usług hydropiaskowanie.

 

Wykorzystując przy myciu i doczyszczeniu hydrodynamicznym podciśnienie, dodajemy różnego rodzaju ścierniwa, jak specjalistyczny piasek.

 

Metoda ta pozwala odnowić szczególnie stare zniszczone elewacje wykonane z cegły, piaskowca, marmuru, klinkieru czy granitu.

 

Korzystamy z gorąco wodnych i wysokociśnieniowych urządzeń firmy Kärcher. Mycie wodą, o wysokim ciśnieniu, parą lub preparatami ulegającymi biodegradacji pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty. Maksymalny efekt czyszczenie elewacji przy najniższych kosztach.

 

W celu ochrony przed ponownym zanieczyszczeniem i ograniczeniem wydatków na kolejne czyszczenie stosujemy środki konserwujące.

 

Proponujemy zabezpieczanie ścian przed graffiti i innymi zabrudzeniami wraz z siedmioletnią gwarancją na usunięcie zanieczyszczeń. Tak czyszczone powierzchnie łatwo się zmywają, zastosowany filtr UV utrwala pierwotną kolorystykę. Dodatkowo spełniając funkcję hydrofobizacji, ochrony powłoki i są w pełni para przepuszczalne.

 

Po stosowanych konserwacjach, kolejne mycie zabezpieczonej elewacji nie przysparza kłopotu, można to wykonać w miarę potrzeb we własnym zakresie.

Usługi czyszczenia elewacji budynków wykonujemy na terenie Bełchatowa  i okolic, realizujemy również większe zlecenia z całego kraju.