Czyścik Service

Zaufaj profesjonalistom!

Czy choć przez chwilę próbowałeś spojrzeć na Twój dach z "lotu ptaka"?

 

Gdyby tak się stało, zauważyłbyś pewnie, ile zabrudzeń spada na "głowę" Twojego domu, nie tylko w postaci opadów atmosferycznych, promieni UV, zalegającego śniegu, lecz również poprzez mikroorganizmy typu glony, porosty, czy mchy, dla których dach Twojego domu jest najlepszym miejscem na rozwój. Prawdopodobnie doszedł byś do wniosku iż konieczne jest czyszczenie dachu Twojego domu!

 

Jak skutecznie wykonać czyszczenie dachu? Zadzwoń proszę teraz do konsultanta 798 789 822 i zamów mycie Swojego dachu, ponieważ Twoje bezpieczeństwo, wygoda i satysfakcja są tego warte!

 

Aby mycie dachów było skuteczniejsze metodę należy dostosować do materiału, z którego jest wykonany dach.

Oferujemy:
- czyszczenie dachów wykonanych z dachówki ceramicznej,
- czyszczenie dachów wykonanych z dachówki cementowej,
- czyszczenie dachów wykonanych z blachy lub blachodachówki,
- czyszczenie dachów wykonanych z gont bitumiczny.

 

Pierwsze dwa pokrycia dobrze tłumią hałasy, są nienasiąkliwe, a niewielkie wymiary pozwalają na krycie dachów o bardzo wyszukanej formie. Czyszczenie dachów tego typu polega na zastosowaniu kolejno:
- zmycia wodą pod dużym ciśnieniem oczyszczanej powierzchni,
- czyszczenie dachu za pomocą pianowania, czyli pokrycia powierzchni pianą, która wchodzi w reakcję z zanieczyszczeniami,
- zmycia piany gorącym strumieniem wody pod dużym ciśnieniem.

 

Blacha lub blachodachówka to jeden z najbardziej popularnych pokryć dachowych, a mycie dachów tego rodzaju można wykonać za pomocą tych samych metod, co podczas czyszczenia dachówek. Jednak w przypadku silniejszych zabrudzeń czyszczenie dachu po etapie pianowania może wymagać dodatkowego czyszczenia poprzez szczotkowanie, dzięki któremu pozbywa się najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń.

 

Inaczej zachowuje się w przypadku gdy wykonywane jest czyszczenie dachów z gontu bitumicznego. Ze względu na jego asfaltową strukturę, stosuje się czyszczenie dachu metodę niskociśnieniową, połączoną z odpowiednio dobranymi biodegradowalnymi środkami chemicznymi.

 

Niezależnie od rodzaju czyszczonej powierzchni czyszczenie dachu obejmuje:
- mycie dachów poprzez zabicie mikroorganizmów (mchy, porosty, glony) poprzez oprysk specjalistycznymi środkami chemicznymi,
- mycie dachów poprzez impregnację dzięki nakładanym filtrom UV, które spełniają funkcję hydrofobizacji, ograniczając wnikanie wody opadowej w głąb struktury pokrycia,
- mycie dachów poprzez usuwanie zacieków z sadzy przy kominach.

 

 

 

W ramach usługi czyszczenie dachu, proponujemy Państwu czyszczenie rynien gratis!

 

Oferujemy czyszczenie dachów o różnych kątach nachylenia i różnorodnej powierzchni. W zależności od wysokości budynku i stopnia trudności czyszczenie dachów może odbywać się  techniką alpinistyczną lub odpowiednią do tego rodzaju zadań zwyżkę lub podnośnik koszowy, wszystko zgodnie z przestrzeganiem zasad i przepisów BHP.

 

Czyszczenie dachu wykonane przez naszą firmę to gwarancja 100% zadowolenia. Skontaktuj się z naszym doradcą! Czyszczenie dachów zostaw profesjonalistom.

 

Jeśli czytasz tę stronę, kiedy za oknem panuje sroga zima, pewnie zdajesz sobie sprawę, że bezpieczeństwo zależy od Ciebie. To moment, w którym należy pomyśleć o odśnieżeniu dachu.

 

Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak szybko i bezpiecznie usuniemy śnieg oraz sople z dachu Twojego domu!